Kategórie

Výrobcovia / značky

Euro-100T+UV Led+pridavna klávesnica-cena s uvedením do prev.


EURO-500TX je pripravená na fiškalizáciu.Medzi najčastejšie požiadavky malých a stredných obchodníkov a zvlášť začínajúcich obchodníkov patrí jednoduchosť obsluhy spojená s eleganciou a praktickosťou. Euro-100 prichádza s vyšším výkonom, dobrými možnosťami pripojenia a jedinečnými riešeniami, ktoré šetria váš čas a peniaze.

CERTIFIKOVANÁ FISKÁLNA POKLADNICA

Viac detailov

Výpredaj Výpredaj!
348,00 € s DPH
290,00 € bez DPH


Medzi najčastejšie požiadavky malých a stredných obchodníkov a zvlášť začínajúcich obchodníkov patrí jednoduchosť obsluhy spojená s eleganciou a praktickosťou. Euro-100 prichádza s vyšším výkonom, dobrými možnosťami pripojenia a jedinečnými riešeniami, ktoré šetria váš čas a peniaze. Vynikajúci štandard môžete naviac rozšíriť aj o ďalšie možnosti pripojenia, ktoré plánujete využívať.

Použitie:

 • obchody s oblečením
 • potraviny
 • rôzne prevádzky služieb
 • pultové prevádzky
 • malé a stredne veľké supermarkety
 • bary
 • kaviarne
 • butiky

Vlastnosti Euro-100:

Krása a elegancia v harmónii s praktickosťou

Medzi najčastejšie požiadavky obchodníkov, a zvlášť začinajúcich, patrí jednoduchosť obsluhy spojená s eleganciou a praktickosťou. Euro-100 svojim moderným dizajnom prispieva k zvyšovaniu komfortu pre spotrebiteľa a praktickou konštrukciou zefektívňuje a urýchľuje prácu pre obsluhu.

Jednoduchý a odolný spôsob výmeny pások

Tlačiareň účteniek je jednou z najviac namáhaných častí pokladnice. Moderný drop-in systém sa vyznačuje jednoduchosťou a rýchlosťou výmeny papierovej pásky, čo pomáha znižovať prestoje na pokladničnom mieste.

Variabilita a bezpečnosť konektorov

Káble od pripojených externých zariadení je možné k pokladnici priviesť spredu alebo zo spodu, čím môžete predísť nežiadúcemu vytiahnutiu alebo vytrhnutiu konektorov a poškodeniu pokladnice. Zároveň, môžete vybudovať profesionálne predajné miesto bez spleti sivých káblov.

Moderný displej pre účtujúceho

Numerický 7-segmetnový displej účtujúceho (zobrazuje číslice) má vysoký kontrast a štýlové modré podsvietenie, ktoré zabezpečujú vynikajúcu viditeľnosť aj v prípade jasných svetelných podmienok. Tým pomáha zmierňovať namáhanie očí obsluhy, čo v prípade niekoľkohodinového používania môže zvýšiť celkový výkon pokladníka.

Výsuvný a otočný zákaznícky displej

Numerický 7-segmentový zákaznícky displej (zobrazuje číslice) má takisto vysoký kontrast a voliteľné modré podsvietenie. Veľké číslice podávajú jasné informácie o predaji pre spotrebiteľa. Zákaznícky displej môžete vysunúť a natočiť k zákazníkovi tak, aby mal čo najlepšiu možnosť skontrolovať si svoj nákup. Vo väčšine prevádzok tak môžete ušetriť na kúpe externého displeja, pretože ho už máte zabudovaný v pokladnici.

Zabudovaný UV LED kontrolér bankoviek

S voliteľným UV LED modulom na kontrolu bankoviek môžete ušetriť množstvo peňazí za nákup drahých externých kontrolérov. Kontrolér bankoviek sa stal neoceniteľným pomocníkom vo všetkých krajinách, ktoré prechádzali na novú menu euro. Šikovní obchodníci sa týmto jednoduchým spôsobom vyhli možným problémom s falošnými bankovkami. Nové pokladnice Elcom Vám túto možnosť ponúkajú za pár korún.

Užitočná odkladacia priehradka

Drobnosť, ktorá poteší všetkých praktikov. Pokladníci oceňujú prehľadné pokladničné riešenie, kde má každá potrebná vec svoje miesto. Do tejto prehriadky si môžete odložiť zopár mincí, pero či iné užitočné drobnosti, aby ste ich mali vždy na dosah ruky.

Praktická rukoväť pre jednoduché prenášanie

Pokladnica Euro-100 je prenosná pokladnica. Naozaj prakticky prenosná! S ďalšími “prenosnými” funkciami ako napríklad práca na internú batériu až 8 hodín môžete profesionálne obchodovať naozaj všade.

Odolná klávesnica

Kvalitná a odolná klávesnica umožňuje použiť pokladnicu Euro-100 aj v náročnejších prevádzkových podmienkach či pri ambulantnom spôsobe predaja v exteriéri. To všetko je dosiahnuté vďaka novej klávesnici vyrobenej z pružného silikónu, ktorý je vysoko trvácny voči špine, prachu a vlhkosti.

USB pre jednoduchšiu komunikáciu s PC

Najnovšie technológie umožňujú, aby aj malá prenosná pokladnica bola štýlová, plná najnovších obchodníckych funkcií a prispôsobivá vašim predstavám. Euro-100 už v základnej výbave obsahuje USB konektor, ktorý vám zjednoduší pripojenie k PC a umožní rýchlym a pohodlným spôsobom naprogramovanie celej pokladnice.

Euro plne podporuje euro

Pokladnica umožňuje prijímať platby v eurách a je pripravená aj na prechodné obdobia zavádzania eura. Naše softvérové riešenie prechodu na euro, ktoré je súčasťou všetkých predávaných pokladníc Elcom, už ocenilo vyše 20 000 európskych obchodníkov, ktorí bez problémov prešli na euro vo svojich krajinách.

Spoľahlivá termo tlačiareň

Termo (tepelná) tlač je rýchlejšia, tichšia, spoľahlivejšia a lacnejšia ako ihličková (maticová). Má až 25 násobne dlhšiu životnosť ako ihličková tlačiareň, čo predstavuje približne 25 miliónov vytlačených riadkov! Rýchlosť termo tlače je až 4-krát vyššia ako u ihličkových tlačiarní. Nemenej dôležitým faktorom sú náklady. U termo tlačiarní nepotrebujete farbiace kazety, ktoré výrazne predražujú ihličkovú tlač a navyše spôsobujú aj častejšie poruchy. Kvalitné termo pásky Elcom Vám garantujú stálosť tlače na účtenkách minimálne 5 rokov! Naviac, radu ako ich správne skladovať nájde každý zákazník na zadnej strane účtenky, čo zároveň zabezpečuje ich nezameniteľnosť.

Možnosť pripojenia periférnych zariadení

K pokladnici môžete pripojiť pokladničnú zásuvku pre lepšiu kontrolu nad peňažnou hotovosťou, ručný, všesmerový alebo pultový skener čiarových kódov pre zrýchlenie účtovania a nižšiu chybovosť, digitálnu váhu na načítavanie údajov váženého tovaru a počítač na pohodlné naprogramovanie celej pokladnice.

Jednoduché sieťovanie pokladníc

Ak máte viacej pokladničných miest alebo viacero predajní, vytvorením siete pokladníc môžete mať k dispozícii napríklad prehľad o predaji, zásobách, pokladníkoch alebo jednoducho môžete dopĺňať tovary, meniť ceny a podobne. Sieťovanie je možné aj medzi rôznymi typmi pokladníc Elcom.

Podľa požiadaviek zákona

Euro-100 je v súlade s platnou legislatívou a spĺňajú požiadavky zákona č. 289/2008 Z. z., čo potvrdzuje certifikát vydaný autorizovanou skúšobňou. Elcom garantuje kompatibilitu tejto pokladnice so zákonom aj prostredníctvom autorizačnej nálepky na kópii certifikátu a na samotnej pokladnici.

 • Tovarové skupiny: 10
 • Tlačiareň: CITIZEN MLT-289 Thermo
 • Rozmery: 275x315x110mm
 • Rozhrania: USB,RS232
 • Prenosná: Áno
 • Pracovný čas na akumulátor: 8 hod
 • Počet znakov v PLU: 18
 • Počet riadkov loga: 9+5
 • Počet pokladníkov: 6
 • PLU: 1500
 • Papierová páska: 1x28mm thermo
 • Otvorenie kľúčom: Nie
 • Otváranie: Áno
 • Klávesnica: Plochá,dotyková
 • Hmotnosť: 1.8kg
 • Elektronický žurnál: Externý
 • Display zákazníka: Numeriský
 • Display účtujúceho: Numerický
 • Daňové hladiny: 5
 • Akumulátor: 1600mAh 7,2V

Košík  

(prázdny)

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty